Niezbędny element każdej wyprawki

Niezbędny element każdej wyprawki

Niezbędny element każdej wyprawki

Na zdjęciu jest  kocyk Amy z kolekcji Puzzle w kolorze niebieskim i dziecko.
Kocyk z kolekcji Puzzle w kolorze niebieskim.

Każdemu rodzicowi, który oczekuje Maleństwa przychodzi zmierzyć się z nie lada wyzwaniem – skompletowaniem wyprawki. Wydaje się wtedy, że potrzebne jest wszystko. Z czasem okazuje się, że część z zakupionych rzeczy w ogóle się nie sprawdziła lub nie przydała. Ten problem dotyczy zazwyczaj rodziców pierwszego dziecka, przy każdym kolejnym jest dużo łatwiej. Producenci tekstyliów i gadżetów dla dzieci sprawy nie ułatwiają. Wszystkie propozycje są piękne, kolorowe i wydają się być niezbędne.

Mięciutki przyjaciel

Wyprawkowego szaleństwa trzeba doświadczyć. Ale warto pamiętać o jednym jego elemencie, który okazuje się być niezastąpiony o każdej porze dnia i nocy, w każdej sytuacji.  A potwierdzają to wszyscy, którzy to szaleństwo mają już za sobą. Produkt o którym mowa to oczywiście kocyk dla niemowlaka.

Na zdjęciu jest kocyk Amy z kolekcji Puzzle w kolorze białym i dziecko, które leży na brzuchu.
Kocyk z kolekcji Puzzle w kolorze białym.

Kiedy się przydaje? Podczas spacerów zimowych, jesiennych, wiosennych i letnich. W łóżeczku i w trakcie drzemki w salonie lub w łóżku rodziców. Kocyk może zastąpić kołderkę, ogrzewając i delikatnie otulając. W trakcie jazdy samochodem, kiedy Maluszek śpi, podczas wakacji, pikniku, wypadu nad rzekę. Kocyki stają się na czasami również dywanikami, kiedy Dziecko siedzi i bawi się na podłodze.

Jakość ma znaczenie

Wybierając pierwszy kocyk swojego Maluszka warto zwrócić uwagę na jakość materiału i sposób wykończenia. Skóra dziecka jest delikatna i wrażliwa, dlatego kocyk dla niemowlaka powinien być wykonany z materiału, który daje jej oddychać, nie przegrzewa tylko cudownie otula. Warto również zwrócić uwagę czy elementy ozdobne są solidnie i bezpiecznie doszyte, ponieważ z czasem Dzieci lubią brać wszystko do buzi, a takimi ozdobami z pewnością mogą się zainteresować.

Na zdjęciu jest kocyk Amy z kolekcji Puzzle w kolorze różowym i dziecko.
Kocyk z kolekcji Puzzle w kolorze różowym.

Pierwsza wyprawka będzie kompletna, jeśli nie zabraknie niezbędnego elementu – kocyka. Sami zobaczycie, Maluszek będzie się budził wyspany i zadowolony, a sen to podstawa jego nastroju i rozwoju.