obsługa klienta:

Bezpieczeństwo

Sklep Internetowy amy.com.pl zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno gromadzonych danych jak i realizowanych płatności internetowych.

Bezpieczeństwo gromadzonych danych

Dane osobowe gromadzone przez Sklep Internetowy amy.com.pl są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji zamówień, dokonywania rozliczeń oraz rozwiązywania ewentualnych reklamacji. Dane te nie są wykorzystywane do celów marketingowych oraz nie są przekazywane żadnym innym podmiotom. Chyba że wyrazisz na to zgodę. Wszelkie dane osobowe Klientów przetwarzane są zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą o ochronie danych osobowych. Każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści jego danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje na ten temat zawarte są w zakładce Polityka Prywatności.

Bezpieczeństwo płatności internetowych

Płatności dokonywane w kanale płatności elektronicznych (karta, przelewy) realizowane są przez operatora imoje. Sklep Internetowy amy.com.pl nie rejestruje, ani nie przechowuje informacji związanych z kartami kredytowymi. Płatności imoje spełniają wymagania standardów PCI Complient, McAffe Secure, jest to gwarancją, iż powierzyłeś realizację swoich transakcji partnerowi godnemu zaufania. Aby uniemożliwić przechwycenie poufnych danych informacje o danych dostępu do kont bankowych są wprowadzane przez klientów wyłącznie na bezpiecznych stronach banku.

Szanujemy Twoją Prywatność!

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

Poznaj nasze social media i bądź na bieżąco