Poznaj sekrety spokojnego snu Maluszka

Poznaj sekrety spokojnego snu Maluszka

Poznaj sekrety spokojnego snu Maluszka

Na zdjęciu jest pościel do łóżeczka Amy z kolekcji Airy i śpiące dziecko.
Pościel do łóżeczka z kolekcji Airy.

Kiedy oczekujecie Maleństwa uczucie miłości i wielkiej radości przeplata się z obawą o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Kiedy pojawia się na świecie robicie wszystko, żeby zapewnić mu komfort w ciągu dnia i spokojny sen. Właśnie, spokojny sen. To często okazuje się być trudną sztuką. Maluszki, które najlepiej czuły się  w brzuszku Mamy, nierzadko potrzebują czasu, żeby zaaklimatyzować się w nowym otoczeniu, wśród nieznanych dźwięków i zapachów.

Łóżeczko, kołyska, kosz Mojżesza – bezpieczny azyl

Podczas snu Twój Maluszek odpoczywa, regeneruje się i intensywnie rozwija. Zdrowy i bezpieczny sen to podstawa radosnych dni i wspólnych chwil. Warto, żebyście zadbali o stałe miejsce odpoczynku i snu Maluszka. Może to być łóżeczko, kołyska czy kosz Mojżesza. Ważne, żeby Dziecko oswajało się z jednym miejscem, przygotowanym specjalnie dla niego. Przyzwyczajone do swojego łóżeczka będzie się czuło bezpiecznie, a to znacząco wpłynie na jego spokojny sen. Dzieci lubią rutynę. Ta wymaga z Waszej strony poświęcenia, ale przynosi wspaniałe efekty.

Chwila oddechu dla wrażliwej skóry Maluszka

Na zdjęciu jest pościel do łóżeczka Amy z kolekcji Listki niebieska i rodzeństwo.
Pościel do łóżeczka z kolekcji Listki.

Wygoda podczas snu to sprawa kluczowa. Żeby ją Maluszkowi zapewnić musicie świadomie wybrać pościel do łóżeczka. Warto postawić na naturalne materiały, które nie przegrzewają, zapewniając odpowiednią temperaturę Dziecku, którego skóra jest wrażliwa, delikatna i skłonna do podrażnień. 100% bawełna, zdrowy len czy mięciutki muślin to strzały w dziesiątkę. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na wspaniałe kolory i wzory pościeli, które wprowadzają w zaczarowany świat snu i rozwijają umiejętności poznawcze.

Dostępne są różne rozmiary pościeli. Można kupić zestaw pościeli uszyty specjalnie do łóżeczka, ale również pościel do kołyski czy kosza Mojżesza. Jeżeli posiadacie w domu łóżeczko i kosz Mojżesza możecie wybrać pościel w tym samym kolorze i wzorze.

Jakość ma znaczenie

Łóżeczko, kołyska lub kosz Mojżesza stoją już na swoim miejscu. Wybrana pościel prezentuje się pięknie, jest naturalna i delikatna. Macie poczucie, że wybraliście dla swojego Maluszka zestaw pościeli, w którym widać dbałość o każdy szczegół i który będzie mu służył przez najbliższe lata, bo materiał jest najwyższej jakości.

Na zdjęciu jest pościel do łóżeczka Amy z kolekcji Senlen i uśmiechnięte dziecko.
Pościel do łóżeczka z kolekcji Senlen.

Teraz pozostaje Wam tylko wyciszyć Maluszka, czytając mu bajeczkę lub włączając spokojną melodię. Jeszcze tylko całus na dobranoc i zaczynamy kolorowe sny.