O nas:

Otulamy miłością i miękkością

Kiedy oczekujecie Maleństwa uczucie miłości i wielkiej radości przeplata się z obawą o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Kiedy pojawia się na świecie robicie wszystko, żeby zapewnić mu komfort w ciągu dnia i spokojny sen.

Wybierając nasze produkty macie pewność, że Wasz Maluszek będzie bezpieczny i szczęśliwy od pierwszych dni życia. Proponujemy produkty wykonane z naturalnych i certyfikowanych materiałów.

Delikatne i piękne, pozwalają oddychać wrażliwej skórze Dziecka. Otulają miękkością w dzień i w nocy.

otulamy_miloscia
DSC_8419_ok

Możesz nam zaufać

W pierwszym roku życia Maluszek spędza w łóżeczku ponad 300 dni. Podczas snu Dziecko odpoczywa, regeneruje się i intensywnie rozwija.

Dlatego robimy wszystko, żeby zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo. Tkaniny, włókna i nici, których używamy w AMY są produkowane zgodnie z europejskim standardem OEKO TEX 100. Nasze produkty są certyfikowane znakami “Bezpieczne dla niemowląt” i “Bezpieczne dla dzieci”. Wszystkie powstają w Polsce.

Nasi pracownicy to również rodzice, troskliwe mamy, które doskonale rozumieją Wasze potrzeby, dlatego zawsze dbają o każdy detal produktów.

W zgodzie z naturą

Materiały, z których szyjemy są naturalne i zdrowe. Otulają miękkością i delikatnością, nie powodując reakcji alergicznych, zaczerwień czy otarć. Naturalne tkaniny hamują wzrost wszelkiego rodzaju bakterii i wirusów. Sprawdzają się przez cały rok, latem nie przegrzewają, a zimną zapewniają odpowiednią temperaturę ciała.

Nasze naturalne produkty towarzyszą Wam w wyjątkowych chwilach bliskości, podczas karmienia i popołudniowej drzemki. Kiedy usiądziecie z filiżanką dobrej kawy, Wasze Maleństwo będzie spało obok w mięciutkim kokonie lub otulone delikatnym kocykiem Amy. Wszystko z zgodzie z sobą i z naturą.

DSC_5876_big_ok

Pasujemy do siebie

Estetyka i piękno. To słowa, które idealnie opisują nasze produkty. Odpowiadamy na Wasze potrzeby, śledzimy zmieniające się trendy, a często sami je wyznaczamy, wprowadzając ponadczasowy wzór czy produkt. Lubimy delikatność, subtelność, pastelowe odcienie. Mniej znaczy więcej.

Nadmiar bodźców i kolorów wpływa negatywnie na rozwój i zachowanie dzieci. Dlatego doskonale wiemy, kiedy możemy sobie pozwolić na intensywne barwy, które wprowadzają w bajkowy świat, rozwijają umiejętności poznawcze i zachęcają
do zabawy, a kiedy pozostajemy przy tych stonowanych i wyciszających, żeby sen Dziecka był długi i spokojny.

Lubimy sprawiać Wam radość, dlatego tworzymy rzeczy wyjątkowe. Zawsze z troską i sercem.

DSC_5249_big_ok
jestesmy_otwarci

Jesteśmy otwarci na świat

Troszczymy się o każde Dziecko na świecie. Nasze produkty zostały docenione przez Maluszki i ich rodziny w Czechach, Niemczech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Szwecji, Włoszech, Holandii, USA i wielu innych.

Ciągle pracujemy nad wprowadzaniem naszych produktów do innych krajów. Czerpiemy inspiracje z różnych zakątków świata.

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

Poznaj nasze social media i bądź na bieżąco