Poduszki do karmienia – komfort mamy i Maluszka

Bliskość jest najważniejsza. To dzięki niej Twój Maluszek zdrowo się rozwija, czuje się kochany i bezpieczny. Nasza poduszka do karmienia towarzyszy Wam w wyjątkowych chwilach bliskości – podczas karmienia.

Poduszka jest duża, mięciutka, zapewnia stabilne podparcie. Dzięki temu gwarantuje Maluszkowi wygodę i bezpieczeństwo, a mamie spokój i komfort. Poduszka do karmienia Amy idealnie sprawdza się również podczas leżakowania na brzuszku, jako podparcie w trakcie nauki siadania i podczas zabaw. Uwielbiają ją również mamusie w ciąży i wykorzystują jako podpórkę pod brzuszek lub nogi, w celu zapewnienia sobie wygodnej pozycji podczas leżenia lub siedzenia.

Poduszki są uszyte z najwyższej jakości 100 % bawełny, która sprawdza się o każdej porze roku. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Zależy nam na Was, dlatego Wasz spokój i komfort stawiamy ponad wszystko.

Otulamy miłością w dzień i w nocy

Poduszki do karmienia Amy towarzyszą Twojemu Maluszkowi od pierwszych dni życia. Wiemy, że najlepiej czuł się w brzuszku Mamy, dlatego nasze produkty tworzymy w taki sposób, żeby ich miękkość i delikatność przypominały mu o tym, co najlepsze. Dbamy o to, żeby Wasze chwile bliskości były wyjątkowe.

Możesz nam zaufać.

 

Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników