Ochraniacze do łóżeczka – komfort i bezpieczeństwo

Podczas snu Twój Maluszek odpoczywa, regeneruje się i rozwija. Zdrowy i bezpieczny sen to podstawa radosnych dni. W Amy szyjemy ochraniacze do łóżeczka z najwyższą starannością, zwracamy uwagę na detale, dlatego są tak piękne i oryginalne, a w zestawie z pościelą do łóżeczka tworzą duet idealny.

Bliżej natury

Nasze produkty dla Dzieci to synonim natury. Wybieramy najwyższej jakości materiały, naturalne, delikatne, oddychające. Najczęściej jest to 100% bawełna, która sprawdza się o  każdej porze roku. Latem dodatkowo proponujemy ochraniacze do łóżeczka uszyte z cudownego lnu i miękkiego muślinu. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Zależy nam na Was, dlatego Wasz spokój i komfort stawiamy ponad wszystko.

Otulamy miłością w dzień i w nocy

Ochraniacze Amy towarzyszą Twojemu Maluszkowi od pierwszych dni życia. Wiemy, że najbezpieczniej czuł się w brzuszku Mamy, dlatego nasze produkty tworzymy w taki sposób, żeby ich miękkość i delikatność przypominały mu o tym, co najlepsze.

Możesz nam zaufać.

Wyświetlanie 1–9 z 62 wyników

Ochraniacz Do Łóżeczka 120X60 Amy Aztec Minky K9_M62Brak w magazynie

Ochraniacz do łóżeczka 120×60 Amy Aztec Minky K9_M62

84,20

Opakowanie zawiera: Ochraniacz do łóżeczka 155 x 27cm.

 Produkt wykonano z następujących surowców: Bawełna 100% + Ocieplina BabySoft – poliester 100% + Minky Bubble Velboa – Poliester 100%