Kosze wiklinowe z pościelą – dbamy i otulamy

Podczas snu Twój Maluszek odpoczywa, regeneruje się i rozwija. Zdrowy i bezpieczny sen to podstawa radosnych dni. W naszej ofercie posiadamy piękne kosze wiklinowe, w których Twój Maluszek odpoczywa w ciągu dnia i smacznie śpi nocą. Kosz może zastąpić łóżeczko. Jest bardzo praktyczny, dzięki kółkom możesz go swobodnie przemieszczać do dowolnego pomieszczenia w domu, Maluszek będzie zawsze w zasięgu Twojego wzroku. Nasze kosze wiklinowe wyposażone są w cudowną pościel. Całość tworzy bajkowy klimat.

Bliżej natury

Nasza pościel dla Dzieci to synonim natury. Wybieramy najwyższej jakości materiały, naturalne, delikatne, oddychające. Najczęściej jest to 100% bawełna, która sprawdza się o  każdej porze roku. Latem dodatkowo proponujemy pościel uszytą z cudownego lnu i miękkiego muślinu. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Zależy nam na Was, dlatego Wasz spokój i komfort stawiamy ponad wszystko.

Otulamy miłością w dzień i w nocy

Kosze wiklinowe z pościelą towarzyszą Twojemu Maluszkowi od pierwszych dni życia. Wiemy, że najlepiej czuł się w brzuszku Mamy, dlatego nasze produkty tworzymy w taki sposób, żeby ich miękkość i delikatność przypominały mu o tym, co najlepsze. Dbamy o to, żeby Wasze chwile bliskości były wyjątkowe.

Możesz nam zaufać.

Wyświetlanie 1–9 z 18 wyników